Trvale rozšiřujeme naše aktivity a přijímáme nové pracovníky!
Vzdělání v oboru není podmínkou – pokud máte chuť do práce, šikovné ruce a ochotu učit se novým věcem, naši zkušení kolegové Vás zaučí. Staňte se členem našeho týmu! Aktuálně obsazujeme tyto pracovní pozice:

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, volné víkendy a stravenkový paušál. Pracoviště je nedaleko centra Ostravy s dobrou dopravní dostupností. Zejména však nabízíme smysluplnou práci, která zlepšuje životy našich klientů.

Popis pozice:

  • Řízení systému kvality, dodržování a zlepšování zavedených standardů kvality ve společnosti, zejména s důrazem na výrobu zdravotnických prostředků
  • Řízení systému kvality na všech provozovnách
  • Odpovědnost za dodržování právních předpisů v oblasti zdravotnických prostředků

Co budete pro výkon potřebovat:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost norem ISO řady 9000 a metodiky v oblasti kvality řízení
  • zkušenost s normou ISO 13485 (systém managementu kvality zdravotnických prostředků) velkou výhodou!
  • Znalost Nařízení (EU) 2017/745 o zdravotnických prostředcích velkou výhodou!
  • praxi ve výrobě zdravotnických prostředků nebo řízení kvality minimálně 2 roky
  • znalost angličtiny alespoň na úrovni B1
  • dobré komunikační schopnosti, smysl pro pořádek, samostatnost a flexibilitu
  • dobrou znalost práce na PC, především MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • HPP na dobu neurčitou
  • zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • stravenkový paušál 80Kč
  • práci v zajímavém oboru zdravotnictví – ortopedické výroby
  • Nástup možný ihned; místo výkonu práce U Parku 2, Ostrava 1

Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, ranní směny, volné víkendy a stravenkový paušál. Zejména však nabízíme smysluplnou práci, která zlepšuje životy našich klientů.

Naše pracoviště je nedaleko centra Brna s dobrou dopravní dostupností.

Tvoje práce bude pestrá a nudit se rozhodně nebudeš.

Co budeme po Tobě budeme chtít:

  • Odebírání měrných podkladů pro výrobu ortopedických vložek
  • Výrobu a úpravy ortopedických vložek
  • Jednoduchou administrativu

Co budeš u nás potřebovat:

  • Šikovné ruce
  • Pozitivní vztah k lidem
  • Dobré komunikační schopnosti, pečlivost a smysl pro pořádek
  • Velkou výhodou je alespoň základní znalost anatomie a lidského těla (vhodné například pro maséry, zdravotní sestry apod.)
  • Výhodou je vzdělání ve zdravotnickém, nebo příbuzném oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co Ti můžeme nabídnout:

  • HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • Práci na plný úvazek
  • Zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • stravenkový paušál 100Kč
  • Nástup možný ihned; místo výkonu práce Milady Horákové 899/50, Brno

Do našeho týmu na Praze 6 hledáme dělníka se zaměřením na výrobu obuvi. Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, volné víkendy, stravenkový paušál, dovolenou nad rámec Zákoníku práce. Zejména však nabízíme smysluplnou práci, která zlepšuje životy našich klientů.

Náplň práce:

  • dílčí pracovní operace při výrobě ortopedické obuvi
  • jedná se o ruční práci na dílně, každý pár obuvi je originál
  • budete potřebovat určitý fortel
  • pokud nemáte zkušenosti s výrobou obuvi, zaškolíme Vás

Co od Vás očekáváme:

  • vyučení v řemeslném nebo technickém oboru
  • šikovné ruce
  • ochotu učit se
  • znalost prostředí obuvnické výroby velkou výhodou

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • jednosměnný provoz
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned; místo výkonu práce Papírenská 1, Praha 6

Zaujala vás některá nabídka práce?

Napište nám...
Jméno
* povinné
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Váš životopis nebo průvodní dopis zašlete na email:

jaroslav.tylcer@proteorcz.cz

kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Tylčer

+420 604 884 066