Ortopedické vložky

Individuální ortopedické vložky se vyrábějí dle odebraných měrných podkladů vašich chodidel. Technologie výroby používaná při výrobě ortopedických vložek se liší v závislosti na diagnóze, typu stélek a použitém materiálu. 

Zhotovují se speciálními technologiemi: lisováním, frézováním a lepením.

Individuálně vyráběné ortopedické vložky jsou určeny pro těžší vady chodidel.

 

 

Proč si zvolit PROTEOR?

Naši kolegové jsou pravidelně školeni a pracují s digitálními technologiemi umožňujícími navrhnout a vyrobit nejvhodnější individuální ortopedické vložky.

Při vyšetřeních v našich odborných ambulancích a výjezdových pracovištích využíváme moderní digitální aplikace. Touto metodou zjišťujeme nerovnoměrné zatížení plosek při plochonoží, deformitách chodidel a dalších bolestivých stavech pohybového aparátu.

V našich provozovnách, výjezdových pracovištích a u našich partnerů najdete proškolené profesionály a špičkové technologie, které využíváme při výrobě ortopedických vložek na zakázku.

Ortopedické vložky vyrobené na zakázku se využívají pro lehké, střední i těžké vady chodidel, jsou využívány diabetiky a jsou vhodné i pro úzkou dámskou obuv.

Pro sportovce a sportem zatěžovaná chodidla (fotbal, hokej, tenis, turistika, běh, golf) máme širokou škálu sportovních vložek, které nejsou primárně určeny k řešení obtíží, ale k prevenci přetížení vzniklých při provozování daného sportu.

Při odborných ortopedických vyšetřeních a pro snímání měrných podkladů v našich odborných ambulancích a výjezdových pracovištích využíváme digitální aplikace předních francouzských, italských a německých výrobců.

Podoskopy, podobaroskopy a tenzometrickými deskami zjišťujeme nerovnoměrné zatížení plosek při plochonoží, deformitách chodidel a dalších bolestivých stavech pohybového aparátu.

Naše technologie

Podobaroskop

Tenzometrická deska

Lisovací vaky

Software

Frézy

Sportovní vložky