Sídlo

Sídlo Nestátního zdravotnického zařízení je v Ostravě. Zde Vás rádi uvítáme v naší skoliotické, podologické poradně, lékařských ortopedicko-protetických ordinacích. Věnujeme se výrobě a aplikaci individuálních ortéz, protéz, ortopedických vložek ( na míru) pro dospělé i dětské pacienty, ortézy na dolní končetiny, horní končetiny, ortézy trupu včetně ortéz pro léčbu skoliózy, ortéz pro děti s dětskou mozkovou obrnou, ortézy korekční, polohovací a další typy, protézy dolních končetin, horních končetin, ortopedické vložky pro různé vady nohy.

Navštivte nás a dopřejte si maximální péči.PROTEOR CZ s. r. o. - Nestátní zdravotnické zařízení

Sídlo firmy / informace

U Parku 2,
702 00 Ostrava

IČ: 48 39 68 18
DIČ: CZ48 39 68 18

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 10185.

Provozony

Provozovny máme vedle Ostravy také v Olomouci, Brně, v Praze a v Plzni. V Olomouci se nachází provozovna se stejným zaměřením jako v Ostravě, jsou zde k dispozici také poradny, ortoticko-protetické pracoviště, lékařská ortoticko-protetická ordinace. 

V Brně se nachází ortoticko-protetické pracoviště, kde se rovněž věnujeme výrobě a aplikaci individuálních ortéz, protéz, ortopedických vložek to vše na míru pro dospělé i dětské pacienty. Zaměřujeme se na ortézy trupu, ortézy pro léčbu skoliózy, ortézy pro děti s dětskou mozkovou obrnou, ortézy korekční, polohovací a další typy na dolní končetiny, horní končetiny a trup, protézy dolních končetin, horních končetin, ortopedické vložky pro různé vady nohy.

Na provozovnách v Praze a v Plzni se zaměřujeme na výrobu ortopedických vložek a ortopedické obuvi na míru.

Certifikace ISO 9001:2016

Společnost PROTEOR CZ s.r.o. je držitelem certifikátu ISO dle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2016 pro provozovny v Ostravě, Olomouci a Brně.